Szkolenia

W mojej ofercie znajdziesz szkolenia o różnorodnej tematyce.

Dzięki przygotowaniu teoretycznemu nabytemu podczas studiów kierunkowych, następnie MBA oraz kilkunastoletniej praktyce w firmach międzynarodowych na stanowiskach kierowniczych i zarządczych, nabyłam praktyczne umiejętności, które służą obecnie moim Klientom.

Nieustannie mam kontakt z żywym rynkiem. Dzięki temu moje usługi nie bazują jedynie na wiedzy teoretycznej. Moje kompetencje są nieprzerwanie doskonalone i uzupełniane o nowe trendy i zmiany w biznesie. Wszystkie sugestie i koncepcje, które przekazuję, są mocno osadzone w realiach.

Biorę pełną odpowiedzialność za wszelkie rekomendowane przeze mnie rozwiązania i związane z nimi zmiany.

Na moich szkoleniach uzyskasz spektrum informacji, które są niezbędne, by wykorzystać je w danych obszarach funkcjonowania firmy. A wszystko to dla Twojego biznesu i najważniejsze – Twojego klienta.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą szkoleniową i kontaktu ze mną – odpowiem na każde pytanie i wyjaśnię wszelkie wątpliwości!

Moje szkolenia:

Udzielam porad oraz realizuję swoje usługi dla firm z wielu branż – mam do tego przygotowanie!

Zadzwoń do mnie po wsparcie dla Twojej firmy!

+48 607 716 716

*Wysyłając zapytanie poprzez powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Tribergo Elżbieta Peda z siedzibą w Zalesiu Górnym przy ulicy Promiennego Słońca 9, w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie oraz na otrzymanie za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonicznie informacji powiązanych z tematem mojego zapytania. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, nie korzystaj z formularza kontaktowego, ale zadzwoń do mnie. Aby zapoznać się z podstawą prawną oraz prawami wynikającymi z wysłania formularza kliknij tutaj.

Zostaw wiadomość: