Szkolenia

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia o różnorodnej tematyce.

Dzięki przygotowaniu teoretycznemu nabytemu podczas studiów kierunkowych na prestiżowych uczelniach polskich i zagranicznych, następnie MBA oraz kilkunastoletniej
praktyce w firmach międzynarodowych na stanowiskach kierowniczych i zarządczych, nabyliśmy praktyczne umiejętności, które służą obecnie naszym Klientom. Nieustannie mamy kontakt z żywym rynkiem. Dzięki temu nasze usługi nie bazują jedynie na wiedzy teoretycznej. Nasze kompetencje są nieprzerwanie doskonalone i uzupełniane o nowe trendy i zmiany w biznesie. Wszystkie sugestie i koncepcje, które przekazujemy, są mocno osadzone w realiach.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za wszelkie rekomendowane przez nas rozwiązania i związane z nimi zmiany. Na naszych szkoleniach uzyskasz spektrum informacji, które są niezbędne, by wykorzystać je w danych obszarach funkcjonowania firmy. A wszystko to dla Twojego biznesu i najważniejsze – Twojego klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową i podjęcia kontaktu z nami – odpowiemy na każde pytanie i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości!

Oto nasze szkolenia:


Jak zbudować skuteczną strategię marketingową?


Psychologia sprzedaży


Social Media w biznesie


Pricing


PR Manager 360°


Personal Branding


Zarządzanie sobą w czasie oraz planowanie


Program lojalnościowy – krok po kroku 


Etykieta w biznesie


Ochrona danych osobowych w prawie pracy 


Jak przygotować firmę do kontroli zgodności z RODO?


Zmiany w prawie pracy od A do Z


Przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji w pracy