Rafał Skarżyński

Rafał Skarżyński

Ekspert Digitalizacji Marketingu i budowania sprzedaży w internecie dla małych i średnich firm. Certyfikowany specjalista Google Adwords i Google Analytics. Profesjonalista w sprawach SEO/SEM/SMM. Niezawodny konsultant i trener. Prezes Zarządu agencji DO IT crew sp. z o.o. zajmującej się działaniami marketingowymi w internecie, w której odpowiada za wdrażanie strategii e-marketingowych dla klientów.

Swoją wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie wykorzystuje doradzając właścicielom firm oraz kadrze zarządzającej w zakresie marketingu. Do jego kompetencji należy rozszerzenie działań promocyjnych o kanały powiązane z internetem. Pomaga określić cele, zbudować strategię działań, dobrać odpowiednie narzędzia, wybrać wykonawców oraz kontrolować wyniki. Ponadto zajmuje się budową i organizacją działów związanych z prowadzeniem działań promocyjnych w sieci. Projektuje struktury, uczestniczy w rekrutacjach, wdrożeniach i szkoleniach pracowników.

Na wsparcie Rafała mogą liczyć pracownicy klasycznych działów marketingu w rozszerzeniu zakresu działań o promocję w internecie. W trakcie współpracy buduje nowe kompetencje w zespole, szkoli i doradza przy wyborze narzędzi i podwykonawców.

Wraz z zespołem DO IT crew prowadzi poszczególne działania związane z procesem sprzedaży w internecie (sprzedaż, budowanie marki). Na podstawie wyznaczonych celów dobiera odpowiednie narzędzia i realizuje działania.

EKSPERT W DZIEDZINACH:MOJE SZKOLENIA: