Nazywam się Elżbieta Peda, poznaj mnie lepiej

Jestem praktykiem biznesu z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiadam obszerne doświadczenie zawodowe w zakresie marketingu, komunikacji, rozwoju biznesu i sprzedaży. Odpowiadam za zarządzanie strategiczne i operacyjne, a także projektowanie, opracowywani i realizację programów marketingowych i kampanii generowania leadów. Specjalizuję się w zarządzaniu projektami marketingowymi w obszarze lojalności marki, zarządzaniu relacjami z Klientami i sprzedażą, tworzeniu innowacyjnych strategii budowania lojalności i sprzedaży, prowadzeniu działań ukierunkowanych na zaangażowanie i wzmocnienie relacji Klientów z marką.

Jestem absolwentką studiów MBA Executive w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. Realizowałam projekty wewnętrzne i zewnętrzne pracując dla Michelin, Schneider Electric, Saint-Gobain, Sonepar. Swoje doświadczenie menadżerskie zdobywałam pełniąc funkcję Dyrektora Marketingu, odpowiadając za rynek krajowy, a także pracując w środowisku międzynarodowym przy projektach zagranicznych. Swoje kompetencje rozwijałam w różnorodnych branżach (min. handel detaliczny, przemysł, motoryzacja, dystrybucja). Współpracowałam zarówno z szeregowymi pracownikami, średnią i wyższą kadrą menadżerską, aż do poziomu zarządu.

Jako trener i konsultant specjalizuję się w obszarze marketingu, sprzedaży i rozwoju biznesu. Tworzę i wdrażam strategie marketingowe oraz programy wsparcia sprzedaży. Na stanowiskach kierowniczych byłam odpowiedzialna za rozbudowę działów marketingu, wdrażanie projektów rozwojowych i transformacyjnych. 

Jako doświadczony trener i konsultant dzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami występując w roli prelegenta na konferencjach marketingowych i branżowych oraz prowadząc liczne szkolenia.

Moje referencje

Moje szkolenia: