Konsultacje marketingowe

Po co Ci strategia marketingowa?

Znacząco przyczynia się ona do wzmocnienia pozytywnego wizerunku Firm, zwiększenia udziału w rynku, podniesienia wydajności oraz dochodowości.

Dla moich Klientów opracowuję strategie marketingowe od podstaw i pomagam je wdrażać. Błyskawicznie dostosowuję je do zmieniającej się rzeczywistości rynkowej. Analizuję działania konkurencji i realizuję badania wybranych obszarów.

Marketing jest jednym z głównych obszarów, gdyż stanowi dźwignię rozwoju firmy.

Klienci zlecają mi opracowanie strategii marketingowych ze względu na to, że jestem skutecznym praktykiem.

Opracowałam wiele strategii i wdrożyłam je z sukcesem. Pomagam więc firmom, które chcą skorzystać z mojej wiedzy eksperckiej.

Prowadzę działania w sposób planowy, aby skutecznie i efektywnie wzmacniać świadomość marki należącej do Klienta. 

Dlatego niezbędna jest strategia marketingowa.

Żadne z działań nie może być prowadzone w oderwaniu od siebie i każde z nich powinno funkcjonować na zasadzie naczyń połączonych w określonych z góry proporcjach.

Wsparcie marketingowe to nie tylko sugerowanie sposobów skutecznej reklamy wymagającej określonych nakładów finansowych, gdyż marketing to całościowy efekt działania firmy, także to, co sobą reprezentuje, czyli m.in. podejście pracowników do klientów, przekaz jaki generuje strona internetowa lub jej brak, czy też wygląd wizytówek oraz długi szereg innych czynników, wpływających na wizerunek, a co za tym idzie na jej postrzeganie i skuteczność w docieraniu do Klientów. Dlatego warto „zainwestować” w strategie marketingowe opracowane przez doświadczonego i kompetentnego eksperta. Wdrożenie ich w życie, przełoży się na zwiększenie sprzedaży produktów oraz usług i w konsekwencji wpłynie na powiększenie zysków.

Wprowadzenie nowej gamy produktów

Zwiększenie sprzedaży, czyli udział w rynku

Zwiększenie zysku

Moje doradztwo marketingowe odpowiada potrzebom każdego Klienta ze względu na to, że wszelkie działania dostosowuję do potrzeb i możliwości różnorodnych Firm. Po szeregu wykonanych analiz pozycji produktu opracowuję rekomendacje, które są odpowiedzią na aktualne potrzeby Firmy. 

To Państwo określą swój cel, a ja opracowuję, a następnie wdrażamy strategie marketingowe, które umożliwiają skuteczną jego realizację.

Skontaktuj się w sprawie konsultacji marketingowej:

    Wyślij zapytanie za pomocą formularza lub zadzwoń do mnie!

    +48 607 716 716

    *Wysyłając zapytanie poprzez powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Tribergo Elżbieta Peda z siedzibą w Zalesiu Górnym przy ulicy Promiennego Słońca 9, w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie oraz na otrzymanie za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonicznie informacji powiązanych z tematem mojego zapytania. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, nie korzystaj z formularza kontaktowego, ale zadzwoń do mnie. Aby zapoznać się z podstawą prawną oraz prawami wynikającymi z wysłania formularza kliknij tutaj.