Nasza misja to dzielenie się wiedzą i doświadczeniem do skutecznego wdrażania najwyższej jakości projektów poprzez dostarczanie wysoko wykwalifikowanych ekspertów w celu szybszej i efektywniejszej realizacji zadań firmy.

ORGANIZACJA

Zapewnimy Ci szybkie zorganizowanie wyspecjalizowanego zespołu do realizacji unikalnego dla Twojej firmy projektu. Z nami wyjdziesz na przeciw wszelkim trudnościom na drodze do powodzenia.

KOMUNIKACJA I ZESPÓŁ

Nasi eksperci to osoby potrafiące budować długotrwałe relacje, mające doświadczenie w zarządzaniu projektami, empatyczne i dobrze zarządzające czasem. Masz problem z brakiem efektywnej komunikacji i niezintegrowanych działań w swojej organizacji, w erze szybkich zmian rynkowych? Pomożemy Ci zorganizować optymalny zespół ekspertów do realizacji skomplikowanego projektu.

DYNAMICZNY RYNEK

Współczesne trendy społeczne pokazują intensywną potrzebę przemieszczania się i próbowania swoich sił w różnych dziedzinach. Nasi TRIBERZY gotowi są podjąć takie wyzwanie. Rolą TRIBERA jest pogłębienie wybranej specjalizacji i wykorzystywanie posiadanej wiedzy na różnorodnych płaszczyznach.

Dlaczego my?

Ze względu na nasze doświadczenie oraz co najmniej z jeszcze czterech powodów:
01

SPOJRZENIE Z ZEWNĄTRZ

Dobrze zarządzana firma nieustannie się rozwija i dba o znajomość branży. Jednak warto skorzystać z opinii zewnętrznej, by dopilnować, że wysoki poziom jest… nadal wysoki!
02

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Paradoksalnie – brak pewnych działań może obciążać finanse firmy. Mając bardzo duże doświadczenie w biznesie precyzuję potrzeby Klienta i układam wymierny plan działania.
03

WIEDZA EKSPERCKA

Jestem doświadczonymi praktykiem. Mam wieloletnie doświadczenie w obszarach, w których świadczę usługi.
04

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ZMIANY

Biorę pełną odpowiedzialność za wszelkie rekomendowane przeze mnie rozwiązania i związane z nimi zmiany.

TRIBERGO - zbudujemy w firmie zespół idealnie realizujący trudne projekty.

Jesteśmy zespołem skutecznych i doświadczonych praktyków zajmującym się wsparciem firm w rozwoju. Nasze usługi doradcze świadczymy w oparciu o najwyższe kompetencje. Dysponujemy szeroką praktyczną wiedzą z zakresu sprzedaży, marketingu i procesów, zdobytą podczas wieloletniej pracy w międzynarodowych firmach na stanowiskach kierowniczych i zarządczych. Ponadto, ukończyliśmy prestiżowe uczelnie polskie i zagraniczne, w tym MBA.
Specjalizujemy się w działaniach polegających zarówno na planowaniu, jak i wdrażaniu już określonych celów biznesowych, a także tworzeniu nowych strategii. Współpraca z nami daje firmom naszych Klientów komfort sprawnego opracowania, a następnie wdrożenia działań z danej dziedziny w obszarze ich przedsiębiorstw.

Elżbieta Peda

Założyciel Tribergo