Elżbieta Peda

Elżbieta Peda

Praktyk biznesu z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada obszerne doświadczenie zawodowe w zakresie marketingu, komunikacji, rozwoju biznesu i sprzedaży, odpowiadając za zarządzanie strategiczne i operacyjne, projektowanie, opracowywani i realizację programów marketingowych, kampanii generowania leadów. Specjalizuje się w zarządzaniu projektami marketingowymi w obszarze lojalności marki, zarządzaniu relacjami z klientami i sprzedażą, tworzeniu innowacyjnych strategii budowania lojalności i sprzedaży, prowadzeniu działań ukierunkowanych na zaangażowanie i wzmocnienie relacji klientów z marką.

Absolwentka studiów MBA Executive w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. Realizowała projekty wewnętrzne i zewnętrzne pracując dla Michelin, Schneider Electric, Saint-Gobain, Sonepar. Swoje doświadczenie menadżerskie zdobywała pełniąc funkcję Dyrektora Marketingu i odpowiadając nie tylko za rynek krajowy, ale pracując w środowisku międzynarodowym również w projektach zagranicznych, a także we współpracy z różnorodnymi branżami (min. handel detaliczny, przemysł, motoryzacja, dystrybucja). Współpracowała zarówno z szeregowymi pracownikami, średnią i wyższą kadrą menadżerską aż do poziomu zarządu.

Jako trener i konsultant specjalizuje się w obszarze marketingu, sprzedaży i rozwoju biznesu.Tworzy i wdraża strategie marketingowe oraz programy wsparcia sprzedaży. Na stanowiskach kierowniczych była odpowiedzialna za rozwój działu marketingu, wdrażanie projektów rozwojowych i transformacyjnych. Jako doświadczony trener i konsultant dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami występując w roli prelegenta na konferencjach marketingowych i branżowych oraz prowadząc liczne szkolenia.